slideshow 1 slideshow 2 slideshow 3 slideshow 4 slideshow 5

Warsztaty i szkolenia dla klientów biznesowych

Efektywność działań rozwojowych zależy między innymi od dostosowania wykorzystywanych narzędzi do aktualnych potrzeb. W niektórych przypadkach podjęcie działań w grupie może przynieść lepsze rezultaty niż praca indywidualna. Dzieje się tak wtedy, gdy w procesie rozwojowym ważne jest przekazanie odpowiedniej wiedzy oraz nabycie właściwych umiejętności. Na uzupełnienie lub dopełnienie wiedzy, jaka wydaje się niezbędna w danym procesie rozwojowym doskonałym rozwiązaniem wydają się szkolenia i warsztaty, które poza wiedzą wpływają również na przyrost umiejętności.

W życiu każdego zespołu - poza wiedzą ekspercką - ważne jest uwzględnienie procesu grupowego. Wiele zespołów boryka się z wieloma trudnościami wynikającymi z braku wiedzy, iż istnieją etapy życia zespołu, które w znaczący sposób wpływają na efektywność jego pracy. W takim przypadku ważne jest, aby zajęcia zostały skonstruowane z uwzględnieniem fazy, w której aktualnie dany zespół się znajduje. Ważnym wydaje się również możliwość wymiany opinii i doświadczeń z innymi menedżerami odpowiedzialnymi za budowanie wizji, strategii danej organizacji oraz ekspertami i specjalistami. W takiej sytuacji tworzy się grupy homogeniczne, aby doświadczenia jednych mogły służyć pozostałym uczestnikom. Do stworzenia efektywnego szkolenia ważne jest, aby pamiętać o uwzględnieniu tematyki i celu grupy, do której jest dedykowany oraz etapu życia w jakim zespół się znajduje.

Każdy projekt szkoleniowy lub warsztatowy przygotowywany jest indywidualnie do potrzeb grupy:

  • dla zespołów menedżerskich, dla których przy budowaniu programów uwzględniane są barometry oraz testy wykorzystywane w organizacji,
  • dla specjalistów i ekspertów z uwzględnieniem umiejętności miękkich takich jak komunikacja, orientacja na cel i efektywne działanie, budowanie kreatywności, radzenie sobie ze stresem oraz budowanie samooceny.

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer