slideshow 1 slideshow 2 slideshow 3 slideshow 4 slideshow 5

Coaching dla klientów biznesowych

Coaching w środowisku biznesowym poprzez trafną identyfikację przeszkód oraz indywidualne podejście do klienta bezpośrednio wpływa na zwiększenie efektywności organizacji.

Jeśli jesteś zainteresowany profesjonalnym przeprowadzeniem sesji cochingowych w zakresie osiągnięcia celów organizacji zgodnych z jej wizją, oraz interesują Cię wymierne wyniki zapraszam do współpracy.

Executive coaching

Jeśli posiadasz świadomość, że od kompetencji i umiejętności menedżerów zależy efektywność zespołu oraz wielkość jego osiągnięć, jesteś również świadomy tego, że rozwój i podejmowanie nowych ambitnych wyzwań idą w parze - zadbaj o umiejętności i rozwój własny oraz Twojego zespołu, a skutecznie i szybko będziecie osiągali cele jakie będą Wam postawione.

Najczęściej dotykane obszary executive coaching:

  • podwyższenie chęci i umiejętności podejmowania decyzji,
  • delegowanie zadań, celów i uprawnień,
  • rozwijanie empatii,
  • motywowanie zespołu,
  • zwiększenie odporności na doświadczane porażki,
  • wspieranie młodych menedżerów w procesie budowania autorytetu u współpracowników (szczególnie jeśli menedżer ma za zadanie zarządzanie zespołem, z którego się wywodzi),
  • podwyższanie wyników sprzedaży.

Coaching różnic kulturowych

Jesteś obcokrajowcem i zarządzasz zespołem polskich ekspertów, menedżerów, specjalistów i czujesz, że Wasza współpraca mimo Twojego włożonego wysiłku mogłaby być bardziej owocna i efektywna? Czujesz, że stosowane dotychczas sposoby zarządzania nie przynoszą takich efektów, jakich byś sobie życzył? Jeśli tak, rozważ coaching różnic kulturowych, który pozwoli Ci na poznanie sposobu funkcjonowania Twojego zespołu, psychologiczne aspekty jego zachowania i znalezienie efektywnych sposobów na pełną satysfakcji współpracę.

Coaching różnic kulturowych dedykowany jest szczególnie dla menedżerów francuskojęzycznych zarządzających polskim zespołem. Sesje prowadzone są w języku polskim lub francuskim.

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer