slideshow 1 slideshow 2 slideshow 3 slideshow 4 slideshow 5

Coaching dla klientów indywidualnych

Jeśli masz już dość braku efektów, niepewności, marazmu i stagnacji w Twoim życiu, a do tego pragniesz je zmienić i nadać mu nowego wyrazu pełnego harmonii, koloru i szczęścia - coaching może być najlepszym dla Ciebie rozwiązaniem.

Jeśli Twoje zmartwienia ocierają się o poniższą tematykę zapraszam Cię do współpracy.

Coaching samooceny

Możesz odczuwać złość na siebie z powodu niskiej samooceny i związanej z jej poziomem konsekwencjami. Możesz również - nie robiąc niczego - usprawiedliwiać się, że to wszystko przez to, że nie wierzysz w siebie. Natomiast zmiana Twojej postawy wobec własnej samooceny i podjęcie pracy nad jej podwyższeniem owocują odzyskaniem doskonałego samopoczucia, odczuwaniem radości z życia, szczerą chęcią realizacji celów i osiągania sukcesów. A wszystko w zaledwie około sześć tygodni. Pomyśl jak długo odczuwałeś negatywne emocje z powodu własnej samooceny i jak wiele energii Cię to kosztowało, oraz o tym jak szybko możesz zamienić swoje życie na takie, jakie byś chciał.

Coaching kariery

Jeśli czujesz niezadowolenie z własnego rozwoju zawodowego, masz wrażenie, że nie wykorzystujesz własnego potencjału, czujesz, że wszystko sprzysięga się przeciwko Tobie, pamiętaj, że masz na to wpływ. Poprzez cykl sesji możesz odnaleźć najlepszą dla Ciebie drogę rozwoju zawodowego, po której będziesz kroczył w pełnej zgodzie ze sobą. Odnalezienie tej drogi pozwoli Ci na odczuwanie satysfakcji z podejmowanych działań poprzez wykorzystanie swoich mocnych stron.

Coaching stylu życia

Możesz czuć silne przeciążenie obowiązkami zawodowymi i niedostatek płynący z własnego życia osobistego. Możesz odczuwać zaniedbania w sferze własnej relacji samego ze sobą. Poprzez tę dysharmonię Twój stan zdrowia i jakość Twojego życia mogą ulec pogorszeniu. Jeśli tak jest poprzez szczerą chęć pomocy samemu sobie możesz zorganizować swoje życie w taki sposób, który będzie w stu procentach odpowiadał Twoim wymaganiom.

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer